Időzóna: UTC + 1 óra

[ 7 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Mitől él, ha nincs is szíve?Az igazság az
HozzászólásElküldve: 2008.03.22. 07:34 

Mitől él,ha nincs is szíve?
Felébredtem, és az jutott eszembe,/hova?/ ,hogy az emberek nagy része olyan mintha, nem is lenne szívük. Legalábbis én nagyon sok ilyennel találkoztam már: inteligens, művelt, okos emberek, és , mintha nem lenne szívük. Lehet, hogy van csak titkolják? A sziv az egy nagyon intim testrész. Tele van olyan dolgokkal amit nem mindenki tud, vagy akar megosztani másokkal. Kiöntöm a szívemet pl. annak akit a szívembe zártam. Rengetegszer használt szó a szív : úgy vert a szívem amikor megláttam, vagy bementem vizsgázni, azt hittem, hogy megáll bennem az ütő /lásd szív/, szívem szerint, szivike, fáj a szívem érte, szívből jövő üdvözlet, fáj a szívem érte, ill. örül a szívem, kiteszem a szívemet érte, szív küldi szívesen,szívesen megtennék mindent, szíve van, de esze nem sok, te szívtelen, szíven ütőtt,szívem szerint,nincs is szíve, szívdobogásom van ,majd meghasad a szívem, szívességet teszek, szíves vendéglátás,szívritmus zavar,kőszívü vagy, azt hiszm nem teljeskörű a felsorolás, de a lényeg, hogy talán ez a szervünk a leginkább ami igénybe van véve: pontosan azért, mert fizikai és lelki szerv egyúttal.Fizikai , mert, ha nem végzi el szerepét: nem pumpálja a vért az erekbe, ha nincsen vérkeringés akkor annyi, ha leáll -hát meghaltunk. Lelki, hogy minden érzés ami az életben előfordul a szívünkbej jut, okosoknak az eszébe is. Tele van a szívem, szívgörcsöt kapok,, megállt a szíve. De jó , hogy még ver a szívem!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Mitől él, ha nincs is szíve?Az igazság az
HozzászólásElküldve: 2008.03.22. 08:48 

Nyugodj meg szív, egyéni bánatodról ne zokokj most[quote][/quote] Most sírnom kell egy kicsit,valami úgy látszik kiszabadult belőlem., ha nem a szellem jött ki a palackból, akkor a régen eltemetett bánatom most száll el! Emberek! Működik a Csernusdokiféleség!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2008.03.28. 20:48 

Sziasztok! Ma úgy tünik" írás-menésem van. " Van szívetek, hogy nem írtok ti is valamit? Alíg várom, hogy válaszolhassak! Mindenre válaszolok, ígérem, különös kérdésekre is! Jó éjszakát Bubodr

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009.02.13. 01:29 

Akinek nincs szíve az nem él. Mindenkinek van szíve, max nem tárja fel senkinek, a másordperc tört részére sem. De egyszer ki fog jönni minden, és akkor borzalmas lesz, fájni fog nagyon. Néha úgy érzem kár hogy a szív nem felejt...nem felejti a bánatot mely ért bennünket, és mikor eszünkbe jut újra fáj, mert sztem az idő nem gyógyít, hanem feledtet, de ha felejtünk, mi lesz azokkal akikre emlékeznünk? Eltűnik az összes emlék? Talán mégis jó hogy nem felejt. Hisz bánatra is szükség van, ahhoz hogy az örömöt megéljük:)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009.02.18. 18:31 

Szerintem van szívük. Mindenkinek van. De mindenki szívét nem kell szivünkre venni.
Azoknak a szívére figyeljünk, akik fontosak számunkra. Ebben az életben az idő az , ami érték, és ez a legtöbb, amivel a szeretteinket kitüntethetjük, az odafigyeléssel, hogy időt szánunk rájuk, úgy hogy nem máson jár a z eszünk közben. És csak azoknak a szívét lehet megtalálni, akire sok időt fordít az ember.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009.02.18. 23:04 

kispinty írta:
Szerintem van szívük. Mindenkinek van. De mindenki szívét nem kell szivünkre venni.
Azoknak a szívére figyeljünk, akik fontosak számunkra. Ebben az életben az idő az , ami érték, és ez a legtöbb, amivel a szeretteinket kitüntethetjük, az odafigyeléssel, hogy időt szánunk rájuk, úgy hogy nem máson jár a z eszünk közben. És csak azoknak a szívét lehet megtalálni, akire sok időt fordít az ember.

Ezt nagyon szépen mondtad (ill írtad) és nagyon igaz :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010.07.21. 07:02 

[quote="bubodr"]Mitől él,ha nincs is szíve?
Felébredtem, és az jutott eszembe,/hova?/ ,hogy az emberek nagy része olyan mintha, nem is lenne szívük. Legalábbis én nagyon sok ilyennel találkoztam már: inteligens, művelt, okos emberek, és , mintha nem lenne szívük.

Marhára egoistának talállak ezzel a felfogással, alighanem a Te szereteted/szíved kevés a többiekhez.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
   [ 7 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra